Zaloguj się
Nie pamiętam hasła
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Szczotki do czyszczenia

Szczotki do czyszczenia

Wśród akcesoriów dla koneserów lub wytwórców domowych trunków znajdują się również szczotki do czyszczenia butelek. Tego rodzaju produkty - odpowiednio dopasowane do wielkości i kształtu pojemnika - przydadzą się w każdym domu. Przy pomocy szczotek do mycia butelek można również wyczyścić słoiki, bidony i inne opakowania.

Szczotka do mycia butelek została odpowiednio wyprofilowana, a jej kształt ułatwia dotarcie nawet do najbardziej odległych zakamarków. Szczególnie opakowania ze szkła warto ponownie wykorzystać. Wystarczy starannie wyczyścić butelkę po poprzedniej zawartości, dla bezpieczeństwa i higieny można również wyparzyć ją wrzątkiem. Tak przygotowana posłuży ponownie do przechowywania zróżnicowanej zawartości - zarówno wysokoprocentowej, jak i bezalkoholowej. Szczotka do czyszczenia butelek dotrze wszędzie tam, gdzie zwykła gąbka lub myjka nie dosięgnie.

Szczotka do mycia balonów

Oryginalnym wariantem tego produktu jest szczotka do mycia balonów (na wino lub inne trunki). Kształt szczotki do mycia balonów - podobnie jak wersji do mycia butelek - jest odpowiednio wyprofilowany. W naszej ofercie dostępna w dwóch wersjach: delikatnie zagięta lub prosta z elastycznym drutem, dzięki temu dociera do wszystkich zakamarków szklanego pojemnika i czyści go bardzo dokładnie. Gęste włosie szczotki jest sprężyste i dopasowuje się do różnych kształtu.

Do wyboru są przeróżne wielkości tego produktu - warto sprawdzać nie długość szczotki do mycia balonów, a jej długość roboczą. Ta wartość, najczęściej podawana w centymetrach, to rzeczywista długość, na której umocowane jest włosie. Szczotka do mycia balonów mała i o mniejszej długości roboczej przyda się do czyszczenia pojemników małej lub średniej wielkości, a większa do balonów dużych (np. tych mieszczących 5 litrów).

Filtruj/sortuj
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium