Superbutelki.pl - butelki na nalewki, butelki monopolowe,  butelki na wino,  opakowania szklane
Alkoholomierze, mierniki - Superbutelki.pl - butelki na nalewki, butelki monopolowe, butelki na wino, opakowania szklane
Filtry
Bestsellery
SOK Z KISZONYCH BURAKÓW 500 ml
SOK Z KISZONYCH BURAKÓW 500 ml
3,29 zł
szt.
BUTELKA FUTURA 500 ML NA NALEWKI WINO SOK
BUTELKA FUTURA 500 ML NA NALEWKI WINO SOK
3,29 zł 2,99 zł
BUTELKA NA NALEWKI, SOK - UKRAINKA 200 ML
BUTELKA NA NALEWKI, SOK - UKRAINKA 200 ML
2,49 zł 1,99 zł
SOK Z KAPUSTY KISZONEJ 470 ML
SOK Z KAPUSTY KISZONEJ 470 ML
3,29 zł
szt.
BUTELKA NA NALEWKI, WINO, SOK - FALA 200 ML
BUTELKA NA NALEWKI, WINO, SOK - FALA 200 ML
1,99 zł 1,79 zł

Alkoholomierze

W ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć alkoholomierzy. Tego rodzaju akcesoria są bardzo potrzebne i użyteczne, by sprawdzić jaką moc trunków otrzymujemy podczas ich przygotowywania domowym sposobem.

Alkoholomierze podają wynik w przedziale od 0 do 96% stężenia alkoholu w badanej próbce. To produkt idealny dla osób, które regularnie przygotowują trunki, a także pomysł na prezent dla wytwórców różnego rodzaju domowych alkoholi.

Alkoholomierz - rodzaje i metody pomiarów

Istotnym jest, że oferowane przez nas alkoholomierze służą do pomiarów wyłącznie alkoholi czystych, tzn. wódki, spirytusu czy bimbru. Zazwyczaj składają się z 2 części: probówki oraz pływaka. Sposób działania alkoholomierza jest bardzo prosty -  probówkę należy napełnić alkoholem, a następnie zanurzyć w niej pływak. Na drugim elemencie (pływaku) znajduje się skala od 0 do 96%. Najbardziej miarodajny wynik uzyskać można, badając próbkę o temperaturze 20°C.

Winomierz (Cukromierz) - dla fanów domowego wina

Oryginalnym wariantem alkoholomierza jest winomierz (nazywany także cukromierzem). To akcesorium służy do pomiaru stężenia cukru podczas produkcji wina domowego. Winomierz (cukromierz) podaje wartości w stopniach Ballinga (Blg). Szacuje się, że 1 stopień Ballinga to równowartość 10 gramów cukru w litrze moszczu. Zakres winomierza znajdującego się w naszej ofercie to od 0 do 24 stopni Ballinga.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium