Superbutelki.pl

Konto

Promocje

Koszyk

Darmowa dostawa InPost od 299 zł

Menu

 zadzwoń +48 669 997 776 lub napisz sklep@superbutelki.pl

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomat® 24/7 - DARMOWY od 299 zł) już od 299,00 zł.
Bestsellery
Butelka FUTURA 500 ml na nalewki wino sok
Butelka FUTURA 500 ml na nalewki wino sok
4,49 zł 4,09 zł
SOK Z KISZONYCH BURAKÓW 500 ml
SOK Z KISZONYCH BURAKÓW 500 ml
3,59 zł
szt.
Butelka BORDEAUX 750 ml biała na wino
Butelka BORDEAUX 750 ml biała na wino
3,19 zł

Kraniki

Kraniki do beczki szklanej i pojemnika fermentacyjnego

Prawie każda osoba, która zdecydowała się na domową produkcję alkoholu zetknęła się z potrzebą zastosowania kranika do beczki szklanej, antałka lub plastikowego pojemnika. Kraniki najczęściej używane są do zlewania płynu, w tym piwa lub wina, z dużych pojemników - na przykład z pojemników fermentacjach.

Druga grupa pojemników do przechowywania alkoholu, gdzie wykorzystywane są kraniki to beczki szklane i antałki. W tym przypadku, poza zastosowaniem użytkowym, kraniki mają także walory dekoracyjne. Z uwagi na zdecydowanie lepszą jakość do beczułek często stosuje się kraniki ze stali nierdzewnej lub kraniki mosiężne.

Kraniki plastikowe i kraniki mosiężne

Kraniki plastikowe - atrakcyjne cenowo i łatwe w montażu, są uniwersalnym rozwiązaniem stosowanym przede wszystkim w plastikowych pojemnikach fermentacyjnych. Taki kranik spustowy instalowany jest najczęściej w dolnej części pojemnika lub beczki, które często są wykorzystywane do fermentacji piwa lub wina. Kraniki plastikowe montowane są także do szklanych słojów. Oferujemy Państwu kraniki plastikowe pasujące do wszystkich typów słojów z kranikiem dostępnych w naszej ofercie.

Natomiast jeżeli potrzebują Państwo kranik do szklanej beczułki lub antałka, wówczas warto zdecydować się na kranik mosiężny lub wykonany ze stali nierdzewnej. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale również prezentuje się bardzo efektownie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium