Zaloguj się
Nie pamiętam hasła
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Kraniki

Kraniki do beczki szklanej i pojemnika fermentacyjnego

Prawie każda osoba, która zdecydowała się na domową produkcję alkoholu zetknęła się z potrzebą zastosowania kranika do beczki szklanej, antałka lub plastikowego pojemnika. Kraniki najczęściej używane są do zlewania płynu, w tym piwa lub wina, z dużych pojemników - na przykład z pojemników fermentacjach.

Druga grupa pojemników do przechowywania alkoholu, gdzie wykorzystywane są kraniki to beczki szklane i antałki. W tym przypadku, poza zastosowaniem użytkowym, kraniki mają także walory dekoracyjne. Z uwagi na zdecydowanie lepszą jakość do beczułek często stosuje się kraniki ze stali nierdzewnej lub kraniki mosiężne.

Kraniki plastikowe i kraniki mosiężne

Kraniki plastikowe - atrakcyjne cenowo i łatwe w montażu, są uniwersalnym rozwiązaniem stosowanym przede wszystkim w plastikowych pojemnikach fermentacyjnych. Taki kranik spustowy instalowany jest najczęściej w dolnej części pojemnika lub beczki, które często są wykorzystywane do fermentacji piwa lub wina. Kraniki plastikowe montowane są także do szklanych słojów. Oferujemy Państwu kraniki plastikowe pasujące do wszystkich typów słojów z kranikiem dostępnych w naszej ofercie.

Natomiast jeżeli potrzebują Państwo kranik do szklanej beczułki lub antałka, wówczas warto zdecydować się na kranik mosiężny lub wykonany ze stali nierdzewnej. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale również prezentuje się bardzo efektownie.

Filtruj/sortuj
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium