Superbutelki.pl - butelki na nalewki, butelki monopolowe,  butelki na wino,  opakowania szklane
Zwroty i reklamacje - Superbutelki.pl - butelki na nalewki, butelki monopolowe, butelki na wino, opakowania szklane

 zadzwoń +48 669 997 776 lub napisz sklep@superbutelki.pl

Bestsellery
SOK Z KISZONYCH BURAKÓW 500 ml
SOK Z KISZONYCH BURAKÓW 500 ml
3,29 zł
szt.
BUTELKA FUTURA 500 ML NA NALEWKI WINO SOK
BUTELKA FUTURA 500 ML NA NALEWKI WINO SOK
3,29 zł 2,99 zł
BUTELKA NA NALEWKI, SOK - UKRAINKA 200 ML
BUTELKA NA NALEWKI, SOK - UKRAINKA 200 ML
2,49 zł 1,99 zł
SOK Z KAPUSTY KISZONEJ 470 ML
SOK Z KAPUSTY KISZONEJ 470 ML
3,29 zł
szt.
BUTELKA NA NALEWKI, WINO, SOK - FALA 200 ML
BUTELKA NA NALEWKI, WINO, SOK - FALA 200 ML
1,99 zł 1,79 zł
Zwroty i reklamacje

Reklamacje

1) W przypadku stwierdzenia wad lub niezgodności towaru Kupujący może składać reklamacje dotyczące zakupionego towaru pod adresem sklep@superbutelki.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy, w terminie 7 dni licząc od daty otrzymania kompletnego zlecenia.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

2) Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać następujące dane: IMIĘ, NAZWISKO, ADRES, ADRES E-MAIL KUPUJĄCEGO DATĘ ZAWARCIA UMOWY STANOWIĄCEJ PODSTAWĘ REKLAMACJI, NUMER DOKUMENTU SPRZEDAŻY, PRZEDMIOT REKLAMACJI WRAZ ZE WSKAZANIEM ŻĄDANIA KUPUJĄCEGO

3) Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

4) WSZELKIE OKOLICZNOŚCI UZASADNIAJĄCE REKLAMACJĘ:

 4.1)Każda reklamacja musi zawierać opis niezgodności z zamówieniem. Reklamacje są rozpatrywane na podstawie dostarczonych materiałów w ciągu 14 dni od ich zgłoszenia. W celu zakończenia postępowania reklamacyjnego możliwa jest sytuacja, w której Kupujący zostanie poproszony o odesłanie części bądź całości nakładu zrealizowanego zamówienia.

4.2) W przypadku złożenia nieuzasadnionej reklamacji, wszelkie koszty pokrywa Kupujący.

4.3) Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej w terminie do 14 dni. 

Odstąpienie od umowy

Zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014 r., Dz. U. 2014 poz. 827), mogą Państwo w terminie 14 dni odstąpić od umowy zawartej na odległość i zwrócić zakupiony towar. W takim przypadku należy przesłać pod adres kontaktowy sklepu oświadczenie o odstąpieniu od umowy i odesłać zakupiony towar. Wymienione oświadczenie można również dostarczyć wraz z odsyłanym towarem. W terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy zostaną Państwu zwrócone wszystkie dokonane płatności. Jeśli wybrali Państwo sposób dostarczenia inny niż najtańszy oferowany przez nas, wówczas zwrócone zostaną Państwu koszty doręczenia zamówionego towaru – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie.

Do zwracanego towaru proszę dołączyć wszystkie otrzymane z nim akcesoria, a także dowód zakupu (paragon / faktura) lub jego kserokopię.

Zwrot towaru proszę dokonać odsyłając go pod adres:

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium